Матеріально-технічне забезпечення

Славутицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Славутицької міської ради Київської області розміщена в окремій будівлі, будівництво якої виконано на підставі типового проекту 222-1-193/73 підрядної організації «Белгородгражданпроекту».

Будівля школи розміщена на земельній ділянці площею 2,0947 га, площа забудови основної будівлі 4843,3м2, загальна площа приміщень 9761,7м2, у закладі освіти –  3 поверхи, (кадастровий номер 32115:00000:00).

Проектна потужність школи розрахована на 990 місць, кількість класів згідно з проектом – 33.

Територія школи огороджена металевим парканом. На ділянці закладу розташовані спортивні та ігрові зони відпочинку.

Під’їзні шляхи та прилеглі території асфальтовано, подвір’я закладу викладено тротуарною плиткою. Для урочистих заходів є площадка перед центральним входом до школи та внутрішній дворик.

Перед фасадом закладу, вздовж паркану висаджені дерева, облаштовані клумби на території школи, з внутрішнього двору встановлено зовнішній відеонагляд. На подвір’ї закладу встановлено арт-об’єкти «Я люблю школу», «Я люблю Славутич, Україну».

Школа має під’їзд до харчоблоку. Перед входом на територію закладу у внутрішньому дворі облаштована велостоянка. 

З центрального входу у заклад встановлено пандус для осіб з особливими освітніми потребами, є вільний доступ до І поверху. 

Спортивний комплекс  закладу освіти складається із двох спортивних залів (по 288м2), тренажерної зали (110,3 м2), тенісної зали (206,3 м2), спеціального спортивного майданчика, отриманого за перемогу у відкритому конкурсі «Клич друзів – граймо разом!» від Klitschko Foundation, на якому розташовані  гімнастичні тренажери, баскетбольний щит,  волейбольний майданчик, тенісні столи.

До послуг учнів – 44 навчальні кабінети, 13 з яких обладнані мультимедійними комплексами, які активно використовуються в процесі навчання:

 • 5 кабінетів української мови та літератури;
 • 3 кабінети російської мови та зарубіжної літератури;
 • 3 кабінети математики;
 • 4 кабінети іноземної мови;
 • 2 кабінети історії;
 • 2 кабінети географії;
 • 2 кабінети біології;
 • 1 кабінет фізики;
 • 1 кабінет хімії;
 • 2 кабінети інформатики;
 • 1 кабінет музичного мистецтва;
 • 1 кабінет предмету «Захист України»;
 • Комбінована навчальна майстерня з обробки металу і деревини;
 • Майстерня для обслуговуючих видів праці;

У школі працює 2  комп’ютерні класи на 23 робочих місця, планується облаштувати ще один для початкової школи на 10 робочих місць. Заклад підключений до мережі Інтернет.

​Головні творчі та розважальні події для учнів відбуваються  в актовій залі. Тут проходять концерти, конкурси, командні інтелектуальні ігри, батьківські конференції. Актова зала (174,7 м2) розрахована на 108 посадкових місць, має велику сцену, забезпечена  звуковою апаратурою та мультимедійним комплексом.​

У рекреаціях школи облаштовані зони відпочинку. Для перших класів створені дві ігрові кімнати.

Їдальня школи (198,2 м2) розрахована на 208 посадкових місць. Забезпечується харчування учнів 5-11 класів комплексними обідами за батьківську плату, учнів початкової школи – 60% батьківська плата, 40% місцевий бюджет. Безкоштовно харчуються учні пільгових категорій. Комплексний обід коштує 25 гривень. 

Приміщення харчоблоку потребує проведення ремонту та оновлення устаткування.

Крім того, у закладі є  книгосховище, бібліотека, читальна зала, конференц-зала, методичний кабінет, кабінет психолога, кабінет соціального педагога,  медичний кабінет, кімната для учителів (учительська), кімната для обслуговуючого персоналу, два гардероби, чотири роздягальні для учнів (на уроки фізичної культури), теплиця, шкільний тир, басейн (непрацюючий).

Естетичне оформлення приміщення школи здійснюється  відповідно до чинних нормативних актів та дотримано в єдиному стилі. 

На першому поверсі закладу розміщено інформаційні стенди: розклад навчальних занять, розклад факультативних та гурткових занять, експрес-інформація, інформаційний вісник, інформаційні куточки «До уваги вчителів», «До уваги батьків», «До уваги учнів», «Інформація по бібліотеці», «Охорона здоров’я та життя», «Поради соціального педагога», «Цивільний захист», профорієнтаційний стенд, стенд «Державна символіка України», “Голос РУУШ”, “Запобігти. Врятувати. Допомогти”, “Вибір професії”.

На другому поверсі знаходиться стенд «Ними пишається школа», де розміщені фото кращих учнів та вчителів: вчителів переможців та лауреатів конкурсу педагогічної майстерності «Вчитель року», «Класний керівник року», «Бібліотекар року»; учнів, які закінчили навчальний заклад із «Золотою та Срібною медалями»; активних учасників освітнього процесу; «З історії школи».

На третьому поверсі знаходиться стенд “Наші випускники – наша гордість”, на якому розміщені фото учнів, активних учасників шкільного життя.

Кожне приміщення закладу має інформаційну табличку з назвою приміщення та завідувача кабінетом.
  
Оформлена виставка кращих робіт учнів з образотворчого мистецтва у коридорах школи. 

На ІІ, ІІІ поверхах школи у 2-х рекреаціях представлено фотовиставку «Паростки доброчесності», підготовлену педагогами та учнями школи.