-
Шановні батьки майбутніх першокласників!
Славутицький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 Славутицької міської ради Вишгородського району Київської області запрошує майбутніх першокласників до нашого закладу.
Прийом документів для зарахування дітей до першого класу на 2022/2023 навчальний рік розпочинається з 28 квітня 2022 року.
Документи про зарахування дитини до першого класу можна подати особисто у приймальні закладу освіти щодня, крім вихідних, з 9:30 до 16:00, обідня перерва 13:00 – 14:00.
За бажанням, ви маєте можливість подати заяву на вступ дитини до закладу на сайті «Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти». Для цього необхідно зареєструватися на сайті https://school.isuo.org/, обрати заклад загальної середньої освіти, створити заявку та чекати на лист з подальшими вказівками.
Зарахування до ЗЗСО буде відбуватися відповідно до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом МОН України № 367 від 16.04.2018 .
Для зарахування дитини до закладу необхідно подати наступні документи:
- Заяву визначеного зразка.
- Копію свідоцтва про народження дитини.
- Копію або оригінал документа, що підтверджує місце проживання дитини.
- Копію або оригінал висновку ІРЦ (за наявності).
- Оригінал медичної довідки форма № 086-1/о, форма № 063/о.
Заклад планує відкриття одного класу за програмою відповідно до Концепції Нової української школи.
Наказ про зарахування учнів до закладу буде видано 01 червня 2021 року, кінцевий термін – до початку навчального року (для тих, хто з вагомих причин не змогли подати документи раніше або прибули до міста).
З будь-яких питань щодо зарахування до 1-х класів звертайтеся за телефонами 2-38-57 (приймальня закладу), 2-38-56, 0663820282 (директор закладу Бардакова Наталія).
Чекаємо на вас! Більш детальну інформацію про наш заклад та прийом учнів можна дізнатися на нашому сайті http://school1slavutych.org.ua/ у розділі «Батькам».
-
Наказ від 01.06.2022 №13-у “Про зарахування до складу учнів 1-х класів” читати
-
Інформація
про наявність вільних місць у класах Славутицького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1 Славутицької міської ради Вишгородського району Київської області на 01.07.2022 року
№
Клас
Класний керівник
Освітня програма
Кількість вільних місць
1.
1-А
НУШ (Савченко О.Я.)
0
2.
2-А
Коробчук Г.О.
НУШ (Савченко О.Я.), сінгапурська математика
12
3.
2-Б
Цулун О.М.
НУШ (Савченко О.Я.)
5
4.
3-А
Гонтар М.Г.
За програмою «Світ чекає крилатих» (А.Цимбалару)
3
5.
3-Б
Черняк Л.А.
НУШ (Савченко О.Я.)
6
6.
4-А
Червяк О.О.
За програмою «Світ чекає крилатих» (А.Цимбалару)
0
7.
4-Б
Нижник Т.П.
НУШ (Савченко О.Я.)
1
8.
5-А
Репех С.П.
Типова освітня програма для 5-9 класів закладів загальної середньої освіти
7
9.
5-Б
Ходос О.П.
Типову освітню програму для 5-9 класів закладів загальної середньої освіти
4
10.
5-В
Гапон А.К.
Типову освітню програму для 5-9 класів закладів загальної середньої освіти (інклюзивний)
14
11.
6-А
Чеботар О.В.
Типова освітня програма з українською мовою навчання для ЗЗСО ІІ ступеня (з підсиленням англійської мови)
6
12.
6-Б
Шевченко О.В.
Типова освітня програма з українською мовою навчання (з поглибленим вивченням математики)
0
13.
7-А
Побєдіна О.Р.
Типова освітня програма з українською мовою навчання для ЗЗСО ІІ ступеня (з підсиленим вивченням англійської мови)
0
14.
7-Б
Деркач М.В.
Типова освітня програма з українською мовою навчання для ЗЗСО ІІ ступеня (з підсиленим вивченням математики)
7
15.
8-А
Леоненко Л.О.
Типова освітня програма з українською мовою навчання для ЗЗСО ІІ ступеня (з поглибленим вивченням англійської мови)
7
16.
8-Б
Бачиніна В.П.
Типова освітня програма з українською мовою навчання для ЗЗСО ІІ ступеня (з поглибленим вивченням інформатики)
4
17.
9-А
Лутченко Н.І.
Типова освітня програма з українською мовою навчання для ЗЗСО ІІ ступеня (з поглибленим вивченням української мови)
8
18.
9-Б
Потенко Л.М.
Типова освітня програма з українською мовою навчання для ЗЗСО ІІ ступеня (з поглибленим вивченням англійської мови)
7
19.
10-А
Гапон Н.П.
Типова освітня програма (профіль української філології) з українською мовою навчання для ЗЗСО ІІІ ступеня
8
20.
11-А
Стеценко В.А.
Типова освітня програма з українською мовою навчання (профіль іноземної філології (англійська мова) для ЗЗСО ІІІ ступеня
10
21.
11-Б
Зінченко О.В.
Типова освітня програма (профіль української філології) з українською мовою навчання для ЗЗСО ІІІ ступеня
8
-
Конституція України
Стаття 53. Кожен має право на освіту.
Повна загальна середня освіта є обов’язковою.
Держава забезпечує доступність і безоплатність дошкільної, повної загальної середньої, професійно-технічної, вищої освіти в державних і комунальних навчальних закладах.
Громадянам, які належать до національних меншин, відповідно до закону гарантується право на навчання рідною мовою чи на вивчення рідної мови у державних і комунальних навчальних закладах або через національні культурні товариства.
Закон України “Про освіту”
Стаття 12. Повна загальна середня освіта
4. Початкова освіта здобувається, як правило, з шести років. Діти, яким на початок навчального року виповнилося сім років, повинні розпочинати здобуття початкової освіти цього ж навчального року.
Стаття 13. Територіальна доступність повної загальної освіти
1. Для забезпечення територіальної доступності повної загальної середньої освіти органи місцевого самоврядування створюють і утримують мережу закладів освіти та їхніх філій.
Кожна особа має право здобувати початкову та базову середню освіту в закладі освіти (його філії), що найбільш доступний та наближений до місця проживання особи.
Право особи здобувати початкову та базову середню освіту у державному або комунальному закладі освіти (його філії), за яким закріплена територія обслуговування, на якій проживає ця особа, гарантується, що не обмежує право особи обрати інший заклад освіти.
Закон України “Про повну загальну середню освіту”
Стаття 6. Право на здобуття повної загальної середньої освіти
1. В Україні створюються рівні умови для здобуття повної загальної середньої освіти.
2. Кожному забезпечується доступність та якість повної загальної середньої освіти.
3. Кожному громадянину України, іншим особам, які перебувають в Україні на законних підставах, а також кожній дитині незалежно від підстав її перебування в Україні гарантується безоплатне здобуття у державних та комунальних закладах освіти повної загальної середньої освіти на кожному її рівні за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів один раз протягом життя.
4. Здобуття профільної середньої освіти гарантується за академічним або професійним спрямуванням. Здобуття профільної середньої освіти за будь-яким спрямуванням не обмежує право особи на його зміну, а також на здобуття освіти на інших рівнях освіти.
5. Іноземці та особи без громадянства здобувають повну загальну середню освіту в Україні відповідно до законодавства та/або міжнародних договорів України.
Стаття 7. Заборона дискримінації у сфері загальної середньої освіти
1. Не може бути обмежень у доступі до здобуття повної загальної середньої освіти.
2. Право на здобуття повної загальної середньої освіти гарантується незалежно від віку, статі, раси, кольору шкіри, стану здоров’я, інвалідності, особливих освітніх потреб, громадянства, національності, політичних, релігійних чи інших переконань, місця проживання, мови спілкування, походження, сімейного, соціального та майнового стану, складних життєвих обставин, наявності судимості, а також інших обставин та ознак.
Стаття 8. Забезпечення територіальної доступності
2. Кожна дитина має право на здобуття початкової та базової середньої освіти у найбільш доступному та наближеному до місця її проживання закладі освіти (його структурному підрозділі).
Право дитини на здобуття початкової та базової середньої освіти у комунальному закладі освіти (його структурному підрозділі), за яким закріплена територія обслуговування, на якій проживає дитина, гарантується, що не обмежує право батьків дитини або особи, яка досягла повноліття, обирати інший заклад освіти відповідно до законодавства.
Для належного та ефективного визначення і закріплення за закладом освіти території обслуговування місцеві органи виконавчої влади або органи місцевого самоврядування ведуть облік дітей дошкільного та шкільного віку, враховують спроможність кожного закладу освіти і демографічну ситуацію на відповідній території та у разі необхідності забезпечують створення додаткових класів. При цьому кількість класів початкової школи має забезпечувати здобуття початкової освіти всіма дітьми, які проживають на території обслуговування відповідного закладу освіти.
Стаття 9. Забезпечення рівного доступу до здобуття повної загальної середньої освіти
2. Зарахування дітей до закладу освіти на конкурсних засадах (проведення будь-яких заходів, спрямованих на перевірку знань, умінь, навичок чи інших компетентностей дитини) для здобуття початкової освіти забороняється, крім закладів спеціалізованої освіти і приватних закладів освіти.
До комунального закладу освіти для здобуття початкової та базової середньої освіти у порядку, визначеному законодавством, обов’язково зараховуються всі діти, які:
проживають на території обслуговування закладу освіти;
є рідними братами та/або сестрами дітей, які здобувають освіту в цьому закладі освіти;
є дітьми працівників цього закладу освіти.
Діти з особливими освітніми потребами, які проживають на території обслуговування комунального закладу освіти, мають право на першочергове зарахування до нього у порядку, визначеному законодавством, для здобуття початкової та базової середньої освіти.
Зарахування дітей до державних, комунальних закладів освіти для здобуття базової середньої освіти може здійснюватися на конкурсних засадах, якщо це не порушує право учнів, які здобули початкову освіту в цьому закладі освіти, на продовження навчання в ньому та за умови, що кількість поданих заяв про зарахування перевищує загальну кількість вільних місць у відповідних класах.
3. Зарахування дітей до державних, комунальних і корпоративних закладів освіти для здобуття профільної середньої освіти (академічного або професійного спрямування) відбувається на конкурсних засадах. Конкурс може не проводитися, якщо кількість поданих заяв про зарахування не перевищує загальної кількості вільних місць у відповідних класах.
4. Порядок зарахування, відрахування та переведення учнів до державних і комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти затверджується центральним органом виконавчої влади у сфері освіти і науки.