Проєкт «Рівні можливості для всіх»

Етапи реалізації проєкту

І етап. Навчання

З 04 по 06 липня 2023 року команда нашого закладу взяла участь у тренінгу «Рівні можливості для всіх». Учасники ознайомилися з поняттям гендерно чутливого підходу та механізмами його впровадження в навчальних закладах.

 

ІІ етап. Аналіз освітнього середовища

Протягом серпня – листопада 2023 року, робочою групою було здійснено аналіз освітнього середовища на відповідність гендерно чутливому та інклюзивному підходу в освіті.

  • Проведено опитування учасників освітнього процесу щодо вивчення ситуації поширення гендерних стереотипів серед учасників освітнього процесу та потреби у підвищенні обізнаності з означеного питання.
  • Для педагогів закладу відбулося презентаційно-тренінгове заняття «Гендерно-чутливий та інклюзивний підхід у закладі освіти: як і для чого впроваджувати?» 

ІІІ етап. Зустріч з експертами проєкту «Рівні можливості для всіх»

09 листопада до нашого закладу завітали експерти проєкту «Рівні можливості для всіх». Мета візиту – надання менторської підтримки команді закладу зі створення в освітньому процесі середовища, вільного від стереотипів та сприятливого для отримання рівноцінних знань і навичок учнями і ученицями.

ІV етап. План дій для імплементації гендерно-інклюзивного підходу

В грудні 2023 року розробили План дій: визначили цілі, склали візії, зазначили наявні ресурси та окреслили виклики та ризики, пов’язані з його впровадженням.

 
Плани дій для імплементації гендерно-інклюзивного підходу у 2023-2024 н. р.
Заходи з реалізації гендерно-інклюзивного підходу