

-
Міністерством освіти і науки затверджений Порядок проведення в 2023 році національного мультипредметного тесту.
Документ визначає основні засади підготовки та проведення НМТ для оцінювання результатів навчання вступників.
Метою проведення НМТ є забезпечення рівного доступу до фахової передвищої та вищої освіти.
НМТ складатиметься з основного обовʼязкового (українська мова, математика) та додаткового блоку предметів на вибір – біологія, або іноземна мова, або історія України, або фізика, або хімія.
У 2023 році НМТ буде проведено під час основної та додаткової сесії тестування.
Участь у НМТ для вступників є безкоштовною.
Реєстрація для участі в тестуванні розпочнеться 3 квітня і відбуватиметься дистанційно.
Для успішної реєстрації на тестування вступнику необхідно створити свій персональний кабінет, внести до нього необхідні особисті дані та завантажити копії реєстраційних документів.
Також під час реєстрації вступник має обрати перелік предметів для тестування та населений пункт в Україні або за кордоном, де перебуватиме вступник у дні проведення НМТ.
Тестові аудиторії, в яких відбуватиметься іспит, будуть обладнані робочими місцями для учасників НМТ та облаштовані комп’ютерами.
Для проведення НМТ будуть використані сертифікаційні роботи, укладені Українським центром оцінювання якості освіти.
На виконання усієї тестової роботи буде відведено 180 хвилин.
Результати НМТ визначатимуться за рейтинговою шкалою 100 – 200 балів.
-
Закон України від 23.02.2023 № 2925-ІХ «Про внесення змін до деяких законів України щодо державної підсумкової атестації та вступної кампанії 2023 року» завантажити
Закон України від 24.03.2022 № 2157-ІХ «Про внесення змін до деяких законів України у сфері освіти» завантажити
-
Наказ Міністерства освіти і науки України від 16.03.2023 № 287 «Про затвердження Порядку проведення в 2023 році національного мультипредметного тесту» завантажити
Наказ Міністерства освіти і науки України від 20.03.2023 № 318 «Про організацію та проведення у 2023 році національного мультипредметного тесту» завантажити
-
Наказ Українського центру оцінювання якості освіти від 23.03.2023 № 36 «Про затвердження Загальних характеристик предметних тестів основного та додаткового блоків національного мультипредметного тесту 2023 року» завантажити
Наказ Українського центру оцінювання якості освіти від 23.03.2023 № 35 «Про затвердження Схем нарахування балів за виконання завдань національного мультипредметного тесту 2023 року» завантажити
-
Загальна інформація
Цьогоріч здобувачі повної загальної середньої освіти не проходитимуть державну підсумкову атестацію.
Для вступу на бакалаврський (магістерський – для медицини) рівень вищої освіти абітурієнтам потрібно буде пройти національний мультипредметний тест (НМТ). Минулого року вступникам було запропоновано скласти лише обов’язкові предмети. Цьогоріч інструмент оцінювання доопрацьовано.
Складники НМТ
НМТ міститиме два блоки: основний і додатковий. До основного блоку увійшли лише обов’язкові навчальні предмети – українська мова та математика. Додатковий блок міститиме завдання з навчального предмета, який вступник вибере під час реєстрації для участі в тестуванні. Серед запропонованих на вибір будуть – історія України, іноземна мова (англійська, іспанська, німецька, французька), біологія, фізика й хімія.
Третій предмет НМТ буде універсальним (абітурієнт зможе вступити на будь-яку спеціальність із тим предметом, який обрав). Але для вступу на різні спеціальності до результатів НМТ буде застосовано різні вагові коефіцієнти (якщо абітурієнт вступатиме на правничий напрям підготовки – більшу вагу матиме результат з історії України, аніж з біології, а на медичний – навпаки). Інформація про значення коефіцієнтів міститься в Порядку прийому на навчання для здобуття вищої освіти в 2023 році.
Інформація щодо тестів
Усі завдання НМТ відповідатимуть змісту програм ЗНО з навчальних предметів. У тестах будуть використані завдання, розроблені для зовнішнього оцінювання.
Зміст завдань з історії України охоплюватиме події другої половини XVI – початку ХХІ ст.
У тестуванні з іноземних мов не буде завдань з аудіювання.
Під час роботи з тестами з математики, фізики та хімії вступники зможуть користуватися довідковими матеріалами.
Тести з української мови, історії України, біології та хімії міститимуть по 30 завдань, з математики й фізики – 22 і 20 відповідно, а з іноземних мов (англійської, іспанської, німецької або французької) – 32 завдання.
Оцінювання наданих учасником відповідей на завдання з кожного предмета НМТ буде здійснено відповідно до схем нарахування балів, подібних до використовуваних у ЗНО.
У жодному блоці НМТ не буде завдань відкритої форми з розгорнутою відповіддю.
Український центр оцінювання якості освіти (УЦОЯО) не пізніше травня 2023 року підготує демонстраційні варіанти всіх блоків НМТ, тож учасники зможуть ознайомитися зі структурою тестів й орієнтовною складністю завдань та попрактикуватися у їх виконанні.
Реєстрація
Реєстрація осіб для участі в основній сесії НМТ триватиме з 3 квітня до 3 травня 2023 року. УЦОЯО забезпечить її в безпаперовій формі. Аби створити персональні кабінети, вступникам потрібно буде скористатися спеціальним сервісом. Ця функція активується одночасно з початком реєстрації.
Щоб зареєструватися для участі в НМТ, потенційному вступнику потрібно самостійно створити персональний кабінет на вебсайті УЦОЯО та виконати в ньому такі дії:
- унести особисті дані й інформацію щодо участі в НМТ;
- завантажити в електронній формі сканкопії та/або фотокопії реєстраційних документів;
- підтвердити бажання взяти участь у НМТ;
- надіслати внесену інформацію та копії документів на обробку до регіонального центру;
- сформувати Сертифікат НМТ 2023 року.
До 7 травня 2023 року зареєстрований учасник матиме змогу в персональному кабінеті внести зміни (вибрати інший предмет додаткового блоку чи змінити населений пункт в Україні/ за кордоном, у якому він бажає пройти НМТ).
Кількість сесій та строки проведення
Тестування проходитиме у дві сесії:
- основна: 5 червня – 23 червня;
- додаткова: 11–24 липня.
У додатковій сесії НМТ зможуть узяти участь вступники, які:
- зареєструвалися на додаткову сесію під час основного реєстраційного періоду;
- зареєструвалися для складання НМТ у додатковий період реєстрації;
- не пройшли тестування під час основної сесії з поважних причин.
Запрошення
Не пізніше ніж за десять календарних днів до початку проведення основної сесії НМТ для зареєстрованих учасників з’явиться можливість завантажити зі своїх персональних кабінетів запрошення, де буде зазначено дату, час і місце проведення НМТ. Учасники ж додаткової сесії НМТ матимуть змогу дізнатися про дату, час і місце проведення тестування не пізніше ніж за три календарних дні до проведення додаткової сесії НМТ.
Пункти проведення
НМТ відбуватиметься в спеціально обладнаних комп’ютерних аудиторіях закладів освіти – тимчасових екзаменаційних центрах (ТЕЦ), створених у населених пунктах як в Україні, так і за її межами. Про те, у яких саме країнах проходитиме оцінювання, буде повідомлено згодом. Ворог продовжує атакувати наші міста, тож, як і минулого року, тестування призупинятимуть під час повітряних тривог і продовжуватимуть лише після повернення учасників і працівників ТЕЦ із укриттів.
Складання НМТ
НМТ проходитиме в один день. Тестування триватиме 180 хвилин, отже, на кожний блок відведено по 60 хвилин. Учасники зможуть самостійно розподіляти свій час, тож ті з них, хто швидше виконає завдання з української мови або математики, зможе довше попрацювати над блоком з предмета на вибір.
Результати НМТ
Після завершення виконання всіх завдань НМТ кожен учасник отримає інформацію про кількість тестових балів за кожний блок.
Для конкурсного відбору будуть використовувати результати виконання кожного блоку, переведені в шкалу 100–200 балів (таблиці переведення дивись тут). Для отримання результату за шкалою 100-200 балів з кожного блоку НМТ потрібно набрати не менше 10% від загальної кількості тестових балів. Отже, одразу після тестування учасник знатиме не тільки кількість набраних ним тестових балів, а й зорієнтується в тому, якими є його результати для вступу.
Інформацію про результати основної сесії НМТ за шкалою 100–200 балів буде розміщено на персональних сторінках учасників тестування не пізніше 28 червня 2023 року, додаткової сесії – не пізніше 29 липня 2023 року.
Результати НМТ у вигляді рейтингових оцінок за шкалою 100–200 балів зазначаються в Інформаційній картці до Сертифіката, розміщеній у персональному кабінеті.
-
Переглянути презентацію “НМТ – 2023” (автор Тетяна Вакуленко)
-
Переглянути путівник “НМТ – 2023”
-
5 червня, стартувала основна сесія НМТ. Під час тестування в регіоні може початися повітряна тривога.
Освіта.ua нагадує про дії учасників НМТ у таких випадках.
- Повітряна тривога почалася до прибуття в екзаменаційний центр
Учаснику варто дочекатися завершення тривоги в безпечному місці. Після завершення – прибути до екзаменаційного центру і взяти участь у тестуванні.
У випадку, якщо фахівці центру ухвалять рішення про скасування проведення тестування в цей день, учаснику запропонують скласти тест під час додаткової сесії НМТ.
Неявка учасника через оголошення тривалої повітряної тривоги є поважною причиною для участі в додатковій сесії. Ніяких додаткових підтверджень пропуску тестування надавати не потрібно, втім, варто буде подати заяву про участь у додатковій сесії в персональному кабінеті учасника тестування.
- Повітряна тривога почалася під час перебування в екзаменаційному центрі
Тестування призупинять у спеціальному сервісі тестової програми.
Час проходження тесту, звісно, теж зупиниться, аби в учасника була можливість завершити виконання завдань, продовживши з тієї хвилини й того завдання, на якому тест призупинили. Після відбою та повернення до аудиторій, учасник продовжуватиме працювати з тим варіантом завдань, над яким почав до оголошення тривоги.
Однак ця можливість буде доступна за недовготривалої тривоги (до півтори години).
- А якщо тривога буде довготривала?
Якщо ви складаєте НМТ у першу зміну, а повітряна тривога триває довше ніж 1 година 30 хвилин, тоді тестування не продовжуватимуть, а учасники зможуть узяти участь у НМТ під час додаткової сесії.
Важливо! Ця умова стосується лише тих пунктів, які працюють у дві зміни.
Якщо ви складаєте НМТ у другу зміну або проходите його в пункті, де тестування відбувається лише в одну зміну, то роботу із завданнями можна буде продовжити, якщо тривога триватиме не довше 2 годин 20 хвилин.
Якщо триватиме довше, учасникам запропонують участь у додатковій сесії.
- Правила перебування в укритті
Після сигналу повітряної тривоги, учасники разом із персоналом пункту переходять в укриття. Користування засобами мобільного звʼязку чи іншими гаджетами там заборонено!
Втім, забрати особисті речі буде можна. Їх учасники перед початком тестування залишатимуть у спеціально відведеному місці. Рекомендуємо заздалегідь компактно їх скласти.
Спілкуватися між собою в укритті учасникам дозволено, але на ті теми, які не стосуються змісту завдань. За порядком слідкуватимуть інструктори та персонал.
Читайте також: “УЦОЯО закликає не пропускати НМТ без поважної причини”.
-
3 квітня розпочалася реєстрація для участі в національному мультипредметному тесті 2023 року.
Український центр забезпечить її в безпаперовій формі. Вступники матимуть змогу скористатися спеціальним сервісом «Зареєструватися», розміщеним на нашому сайті. Його буде активовано одночасно з початком реєстрації.
Про це та про інші особливості реєстрації розкажуть генеральний директор директорату фахової передвищої та вищої освіти Олег Шаров та директорка Українського центру оцінювання якості освіти
Переглянути детальніше
-
Шановний вступнику, за допомогою цього сервісу Ви зможете створити персональний кабінет та зареєструватися для участі в національному мультипредметному тесті (НМТ). Перед початком роботи із сервісом ознайомтеся з:
- Порядком проведення в 2023 році національного мультипредметного тесту
- Особливостями реєстрації для участі в НМТ
- Особливостями подання документів для участі в національному мультипредметному тесті під час додаткових сесій у 2023 році
Щоб створити персональний кабінет учасника НМТ, натисніть на «Розпочати реєстрацію»
-
Наказом Міністерства освіти і науки України затверджено календарний план організації та проведення у 2023 році національного мультипредметного тесту (НМТ).
Тестування проходитиме у дві сесії:
- основна: 5 червня – 23 червня;
- додаткова: 11–24 липня.
Відповідно до наказу реєстрація осіб для участі в основній сесії НМТ триватиме з 3 квітня до 3 травня 2023 року.
До 7 травня 2023 року зареєстрований учасник матиме змогу в персональному кабінеті внести зміни (вибрати інший предмет додаткового блоку чи змінити населений пункт в Україні/ за кордоном, у якому він бажає пройти НМТ).
У додатковий період (5–12 червня) зможуть зареєструватися особи, які не змогли з поважних причин зареєструватися для проходження НМТ під час основного періоду реєстрації; реєструвалися в основний період реєстрації, але яким було відмовлено в реєстрації для участі.
Не пізніше ніж за десять календарних днів до початку проведення основної сесії НМТ для зареєстрованих учасників з’явиться можливість завантажити зі своїх персональних сторінок запрошення, де буде зазначено дату, час і місце проведення НМТ. Учасники ж додаткової сесії НМТ матимуть змогу дізнатися про дату, час і місце проведення тестування не пізніше ніж за три календарних дні до проведення додаткової сесії НМТ.
Інформацію про результати основної сесії НМТ за шкалою 100–200 балів буде розміщено на персональних сторінках учасників тестування до 28 червня 2023 року, додаткової сесії – до 29 липня 2023 року.
-
03 квітня розпочнеться реєстрація для участі в цьогорічному національному мультипредметному тесті. Триватиме вона до 3 травня.
Український центр оцінювання якості освіти забезпечить її в безпаперовій формі. Аби створити персональні кабінети, вступникам потрібно буде скористатися спеціальним сервісом, розміщеним на вебсайті. Ця функція активується одночасно з початком реєстрації.
Щоб зареєструватися для участі в НМТ, потенційному вступнику потрібно самостійно створити персональний кабінет на вебсайті Українського центру оцінювання якості освіти та виконати в ньому такі дії:
- унести особисті дані й інформацію щодо участі в НМТ;
- завантажити в електронній формі сканкопії та/або фотокопії реєстраційних документів;
- підтвердити бажання взяти участь у НМТ;
- надіслати внесену інформацію та копії документів на обробку до регіонального центру;
- сформувати Сертифікат НМТ 2023 року.
Копії яких документів знадобляться для реєстрації? Ось перелік:
- паспортний документ або інший документ, що посвідчує особу, на підставі якого здійснюється реєстрація для участі в НМТ;
- документ, що підтверджує інформацію про освіту: довідка з місця навчання, яка підтверджує, що особа завершує здобуття повної загальної середньої освіти у 2023 році (для цьогорічних випускників), або свідоцтво про повну загальну середню освіту (для випускників минулих років);
- документ, що підтверджує внесену інформацію про реєстраційний номер облікової картки платника податків (РНОКПП): картки платника податків або паспорта громадянина України, до якого внесено дані про РНОКПП.
За потреби додати копії:
- свідоцтва про зміну імені, та/або свідоцтва про шлюб, та/або свідоцтва про розірвання шлюбу (для осіб, у документах яких є розбіжності в персональних даних);
- медичного висновку про створення особливих (спеціальних) умов для проходження зовнішнього оцінювання за формою первинної облікової документації № 086-3/о «Медичний висновок про створення особливих (спеціальних) умов для проходження зовнішнього незалежного оцінювання», затвердженою наказом Міністерства освіти і науки України, Міністерства охорони здоров’я України від 29 серпня 2016 року № 1027/900 (для осіб з особливими освітніми потребами);
- нотаріально засвідченого перекладу українською мовою документів, наданих для реєстрації (для осіб, які подають документи, оформлені іноземною мовою);
- документа, що підтверджує причину невнесення інформації про РНОКПП;
- документа, що підтверджує причину, яка унеможливлює участь в основних сесіях НМТ.
Важливо! Кожна копія документа, яку потенційний учасник НМТ буде завантажувати в персональному кабінеті, повинна бути сканованою або сфотографованою копією його оригіналу у вигляді окремого файла у форматі .png або .jpg розміром не більше 1 Мб; зображення повинно бути чітким та повнорозмірним (без обрізань сторін документа); текст на зображенні має бути розбірливим і вільно читатися.
Також під час реєстрації вступник матиме змогу вибрати предмет додаткового блоку. А ще населений пункт в Україні або за кордоном, де він перебуватиме в дні проведення НМТ – цю інформацію буде використано для розподілу учасників за тимчасовими екзаменаційними центрами.
Зважте на те, що навчальні предмети, які увійшли до основного блоку НМТ, – українська мова та математика, – будуть автоматично зазначені в сервісі реєстрації, тож вступникові потрібно буде вибрати із запропонованого переліку лише один із предметів другого блоку НМТ. Вибрати кілька предметів додаткового блоку не можна, адже НМТ буде цілісним (складатиметься з двох блоків, до яких входитиме три предмети), відтак реєстрація для проходження тестування з меншої або більшої кількості предметів неможлива.
Після надсилання інформації на обробку до 7 травня в персональному кабінеті можна буде вносити зміни до інформації про:
- назву навчального предмета додаткового блоку, з якого вступник бажає пройти тестування;
- населений пункт в Україні або за кордоном, де він перебуватиме в дні проведення НМТ;
- потребу в проходженні НМТ під час додаткових сесій.
Підтвердженням факту реєстрації для участі в НМТ є Сертифікат. Його вступник матиме змогу сформувати у своєму персональному кабінеті в разі підтвердження регіональним центром реєстрації вступника для участі в НМТ. Ця функція стане доступною не пізніше ніж через сім календарних днів із дня надсилання інформації на обробку.
-
Одним з обов’язкових етапів роботи з реєстраційним сервісом є завантаження в електронній формі сканкопій та/або фотокопій реєстраційних документів, на підставі яких вступник / вступниця реєструється для участі в НМТ.
Докладніше про вимоги до завантаження копій документів – у додатку 2 до Порядку проведення в 2023 році національного мультипредметного тесту.
Важливо! Кожна копія документа має бути завантажена у вигляді окремого файла (формат .jpg або .png, розмір не більше 1 МБ). Зображення повинно бути чітким і повнорозмірним (без обрізань сторін документа). Текст на зображенні має бути розбірливим і вільно читатися.
Ознайомтеся з переліком реєстраційних документів, копії яких потрібно завантажити в персональному кабінеті, та вимогами до їх завантаження.
-
Для успішного проходження НМТ варто продовжувати ретельно працювати над шкільною програмою з кожного предмета, відвідуючи онлайн- або офлайн-уроки, які проводять ваші вчителі, або уроки Всеукраїнської школи онлайн. А для самостійного тренування доречно використовувати:
- демонстраційні варіанти НМТ 2023 з: української мови, математики, історії України, фізики, англійської мови, біології, хімії (не пізніше травня УЦОЯО підготує варіанти всіх блоків НМТ);
- демонстраційні варіанти НМТ у форматі PDF з: української мови, математики, історії України, фізики, англійської мови, біології, хімії;
- тренажер з історії України;
- тести минулих років;
- короткі тематичні тести в онлайн-тестувальнику;
- телеграм-бот, що допоможе організувати навчання онлайн;
- інші ресурси, які допоможуть повторити навчальний матеріал, а також призвичаїтися до роботи в середовищі онлайн-тестувальників.
Під час реального тестування у вас буде змога користуватися довідковими матеріалами з математики, фізики та хімії (рекомендуємо використовувати їх під час тренувань)
-
Усі завдання НМТ відповідатимуть змісту програм ЗНО з навчальних предметів. У тестах будуть використані завдання, розроблені для зовнішнього оцінювання.
Зміст завдань з історії України охоплюватиме події другої половини XVI – початку ХХІ ст.
У тестуванні з іноземних мов не буде завдань з аудіювання.
Під час роботи з тестами з математики, фізики та хімії вступники зможуть користуватися довідковими матеріалами.
Тести з української мови, історії України, біології та хімії міститимуть по 30 завдань, з математики й фізики – 22 і 20 відповідно, а з іноземних мов (англійської, іспанської, німецької або французької) – 32 завдання.
Оцінювання наданих учасником відповідей на завдання з кожного предмета НМТ буде здійснено відповідно до схем нарахування балів, подібних до використовуваних у ЗНО.
У жодному блоці НМТ не буде завдань відкритої форми з розгорнутою відповіддю.
Український центр оцінювання якості освіти (УЦОЯО) не пізніше травня 2023 року підготує демонстраційні варіанти всіх блоків НМТ, тож учасники зможуть ознайомитися зі структурою тестів й орієнтовною складністю завдань та попрактикуватися у їх виконанні.
-
Завдання для сертифікаційних робіт НМТ 2023 у формі тестів з української мови, історії України, англійської мови, хімії, фізики укладаються відповідно до програм ЗНО, затверджених наказом Міністерства освіти і науки № 696 від 26 червня 2018 року . Ознайомитися з наказом можна за посиланням: https://osvita.ua/legislation/Ser_osv/61615/
Завдання тесту зовнішнього незалежного оцінювання з біології укладаються за програмою, затвердженою наказом Міністерства освіти і науки № 1426 від 20 грудня 2018 року. Ознайомитися з наказом можна за посиланням: https://osvita.ua/legislation/Ser_osv/62998/
Завдання тесту ЗНО з математики укладаються за програмою, затвердженою наказом Міністерства освіти і науки № 1513 від 04 грудня 2019 року. Ознайомитися з наказом можна за посиланням: https://osvita.ua/legislation/Ser_osv/68352/
Програми ЗНО – 2023 за посиланням: http://osvita.ua/test/program_zno/
-
Попри воєнний стан в Україні триває активна підготовка до вступної кампанії у 2023 році. Зокрема, зареєстровано Порядки прийому на навчання для здобуття фахової передвищої та вищої освіти, демонстраційні варіанти тестів уже із семи предметів НМТ доступні на сайті УЦОЯО, а реєстрація для участі у тестуванні розпочнеться 3 квітня. Для допомоги вступникам МОН підготувало головні кроки, які допоможуть стати студентом у 2023 році.
Детальніше на сайті МОН України
-
- Український центр оцінювання якості освіти
Телефон гарячої лінії
(044)486-09-62
- Київський регіональний центр оцінювання якості освіти
Телефони гарячої лінії
(044) 360-70-04
(044) 361-42-17
-
Шкільні підручники. ЗНО.
- ZNOUA – ютюб-канал для підготовки до ЗНО. Рекомендуємо.
- Портфель – на сайті розміщені шкільні підручники (за класами), посібники для проведення ЗНО та ДПА, словники тощо.
- ЗНО. Пробне онлайн тестування – пробне онлайн тестування по ЗНО доступне з таких предметів: українська мова та література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, російська мова.
- Шкільні підручники за новою програмою – на сайті можна знайти та завантажити в електронному вигляді шкільні підручники.
- Шкільні підручники – на сайті зібрані шкільні підручники для учнів молодших класів, а також для старшокласників.
- 4book – на сайті розміщені шкільні підручники, онлайн посібники, реферати, твори, біографії та багато іншої навчальної літератури.
Вивчення англійської
- https://www.duolingo.com/ – платформа для вивчення іноземних мов. Англійську можна вивчати як на сайті проекту, так і за допомогою мобільного додатку.
- https://lingualeo.com/ru/dashboard#welcome – навчальний сайт, цілком присвячений вивченню англійської мови. Вивчення відбувається із використанням ігрової моделі з талісманом сайту левенятком Leo. На сайті є безкоштовні та платні навчальні курси.
- English Exercises – на сайті розміщено граматичні вправи для тренування.
- Write and Improve – сайт для удосконалення навичок письма.
- http://www.megaznaika.com.ua/ – Мегазнайка. сайт для дітей та батьків, для вчителів початкових класів та вихователів дитячих садочків.
- http://abetka.ukrlife.org/ – Весела абетка.
- https://yankogortalo.com/ – Янко Гортало. Чудовий україномовний сайт, що працює переважно на ниві дитячої літератури.
- http://sonechko.pp.ua/ – Відеопроект “З любов’ю до дітей. Мультфільми онлайн.
Створення тестів
- https://onlinetestpad.com/ua – тести, кросворди, ребуси, загадки, логічні ігри тощо.
Вивчення математики
- http://www.dudamath.com/ – дуже цікава математична лабораторія (англ. мовою, але можна розібратись).
- https://ru.onlinemschool.com/ – онлайн школа математики. Розв’язування прикладів онлайн з перевіркою. Рекомендуємо.
- https://www.geogebra.org/?lang=uk – Геогебра. Вивчення алгебри і геометрії онлайн, побудова графіків та поверхонь.
Онлайн-ресурси для тренувально-діагностичних тестувань учнів
- http://academia.vinnica.ua «Готуємось до ЗНО».(На головній сторінці сайту КВНЗ «ВАНО» у рубриці «Науково-дослідна діяльність». Моніторингові дослідження. Готуємось до ЗНО)
- Ed-era.com.zno ЗНО платформа, безкоштовний сервіс для самостійної підготовки майбутніх абітурієнтів
- iLearn геймофікована інноваційна платформа з безкоштовними он-лайн курсами для підготовки до фінального тестування
- http://www.gra-sonyashnyk.com.ua/user/auth/ Гра «Соняшник», тренажер для учнів
- https://znoclub.com Тести ЗНО минулих років
- https://testportal.gov.ua/testy-mynulyh-rokiv/ Тести ЗНО минулих років
- http://online.zno.ua Курси підготовки до ЗНО
- https://www.200baliv.com/skorozno 30 днів до ЗНО: варіанти інтенсивної підготовки
- https://prometheus.org.ua/zno Безкоштовні онлайн-курси. Підготовка до ЗНО. Prometheus
- https://zno.osvita.ua Безкоштовні онлайн – тести ЗНО. Освіта.UA
- http://zno.academia.in.ua Підготовка до ЗНО. Освітній портал “Академія”
- http://ilearn.org.ua Безкоштовні онлайн-курси. Підготовка до ЗНО. Освіторія
